У Дніпрі триває загальноміська толока за чисте місто. У рамках цієї акції 24 квітня навели лад на території навколо Палацу профілактики, що на просп. Сергія Нігояна, 53. До заходу долучилися представники Громадської ради при міській раді, управління з питань охорони культурної спадщини, а також члени громадських організацій. Усі гуртом прибрали там купу усілякого сміття.  Про це повідомили в прес-службі Дніпровського міської ради.

«Ця будівля Палацу профілактики – пам’ятка архітектури місцевого значення. Побудована у 1927-му році за проєктом архітектора Олександра Красносельського. Раніше заклад був в обласній власності, згодом переданий у комунальну власність міста вже у незадовільному стані. Наразі для цієї будівлі шукають інвесторів за умови проведення реставрації фасадів. Сподіваємося, що незабаром з’явиться інвестор, який дасть нове життя цій будівлі. А поки – навели лад на території навколо неї», – розповіла начальниця управління з питань охорони культурної спадщини міської ради Надія Лиштва.

Член Громадської ради при міській раді Юрій Лавров разом з представниками громадської організації «Снайпер» теж долучився до толоки: «Ми постійно приєднуємо до суботників, різних екологічних акцій, прибирання територій, оскільки нам не байдуже наше місто. Хочемо, щоб Дніпро був ще чистішим і зеленішим. Закликаємо дніпрян приєднуватися до подібних заходів».

Источник: Мост Днепр

Добавить комментарий