Ритм сучасного життя надає додатковий вплив на здоров’я очей людини, а тому експерти рекомендують вживати вітаміни. Вони перерахували ті з них, які найбільш необхідні і ефективні для зміцнення зору, повідомляє “Країна здоров’я“.

Зараз люди все більше напружують зір в повсякденному житті. Їм доводиться багато часу проводити біля моніторів комп’ютерів і за кермом. Від цього гострота зору падає і починають розвиватися різні очні захворювання. При дефіциті вітаміну A ці процеси прискорюються. Його недолік в першу чергу призводить до курячої сліпоти – ослаблення сутінкового зору.

Можуть проявлятися і інші симптоми, також змушують відчувати незручності, наприклад, непереносимість яскравого світла, сльозоточивість і загальне зниження імунітету зорових органів. Особливо на зір впливає світіння екранів гаджетів. Щоб зміцнити здоров’я, потрібно вживати фрукти і овочі, бажано оранжевого кольору. Найбільш підходящими є морква, батат, помідори, болгарський перець і абрикоси. Приносить також користь чорниця і зелень.

Необхідно регулярно поповнювати запаси вітаміну E. Він корисний ще й тим, що сприяє виробленню бета-каротину. Цей компонент відіграє важливу роль у зміцненні імунітету очей. Щоб поповнити його запаси, потрібно їсти насіння рослинне масло, а також приділяти увагу злаковим продуктам і пророщеної пшениці. Щоб не допустити швидкої стомлюваності очей, потрібно отримувати в достатній кількості аскорбінову кислоту. Вона виробляється пієлонефритом вітаміну C. Якщо в організмі відбудеться її нестача, може початися дегенерація сітківки. Щоб зберегти зорові нерви і рухливість очних м’язів, потрібно їсти цитрусові, обліпиху, солодкий перець, яблука, петрушку і щавель, а також шипшина і квашену капусту.

Потребує зір і в вітаміні B. Він впливає на роботу шляхів зв’язку зорових органів з мозком. Отримати елемент можна, вживаючи м’ясо, печінку, рибу, цільнозерновий хліб, кисломолочні продукти, в тому числі сир і мигдаль.

Источник: Новости Ю Info

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.