На початку 2021 року Біофарма Плазма Дніпро стала ініціатором двох соціальних проектів: «ДОПОМОЖИ ОНКОХВОРІЙ ДИТИНІ» та «ДОПОМОЖИ НАРОДИТИСЯ ДИТИНІ». Мета проектів полягає в допомозі дітям з онкогемотологічного відділення і перинатального центру. Про це розповіла керівник плазмацентру Біофарма Плазма Дніпро Ірина Кільчинська.

«У перинатальному центрі є багато недоношених діток, яким необхідний лікарський препарат на основі плазми – «Альбумін». Вони не зможуть вижити без них. Крім цього, маленькі пацієнти онкоцентру також потребують цих ліків, бо вони дуже рано дізнаються, що таке рак. Після того, як діти отримують хіміо- та променеву терапію, їм необхідна підтримуюча терапія – це ті ж лікарські препарати, які створені на основі плазми. Препарати дуже дорогі і не всі батьки можуть дозволити їх придбати. На жаль, синтетичних аналогів ще ніхто не придумав, вони створюються тільки на основі плазми. Тому для того, щоб забезпечити лікарськими препаратами всіх нужденних дітей, ми проводимо подібні заходи і закликаємо всіх небайдужих приєднуватися», – розповіла вона.

При цьому керівник Біофарма Плазма Дніпро подякувала учасникам акції STAR Dnipro, а також президенту федерації легкої атлетики Марині Філатовій за те, що приєдналися до заходу.

«Ми сподіваємося на те, що нам вдасться зібрати достатню кількість плазми і грошових коштів, для того щоб повністю забезпечити центри необхідними лікарськими препаратами», – говорить Ірина Кільчинська.

Вона зазначила: якщо плазмацентр буде щодня приймати 12 постійних донорів, а щомісяця – 300, то він зможе повністю забезпечити вказані установи лікарськими препаратами, такими як «Альбумін» і «Біовен».

Ірина Кільчінська нагадала, хто може стати донором плазми.

«Щоб стати учасником акції, потрібно, щоб вам виповнилося 18 років, при собі мати паспорт та ІПН. Донором плазми може бути, як житель України, так і іноземець, який має посвідку на проживання. При цьому потенційний донор не повинен мати якісь протипоказання до донорства і мати щире серце», – нагадала вона.

Всіх бажаючих стати донорами плазми запрошують в Biopharma Plasma Дніпро, яка знаходиться за адресою: Дніпро, пр. Б. Хмельницького, 17.

Центр працює з 08:00 до 16:00 по буднях, в суботу з 08:00 до 15:00.

Для запису і консультацій працює call-centre: (067) 155-48-28, (063) 528-63-36.

Нагадаємо, Biopharma Plasma Дніпро, входить в мережу найсучасніших сертифікованих плазмацентрів України компанії Biopharma Plasma. Центри займаються заготівлею та переробкою плазми донорів. Наразі Biopharma Plasma Дніпро є ініціатором соціальних проектів, що спрямовані об’єднувати прогресивні сили суспільства, що готові на благочинну допомогу дітям – «ДОПОМОЖИ НАРОДИТИСЯ ДИТИНІ» та «ДОПОМОЖИ ОНКОХВОРІЙ ДИТИНІ».

Источник: Мост Днепр