Обов’язкове використання електронного підпису на захищеному носії в Україні відтермінували до 31 березня. 

Як передає Укрінформ із посиланням на Міністерство охорони здоров’я, відповідна постанова була схвалена під час засідання Кабінету Міністрів.

«У 2020 році використання електронного підпису в окремих випадках, коли вимагається кваліфікований, було впроваджено в межах експериментального проєкту, а обов’язкове використання е-підпису на захищених носіях планувалося запустити з 5 березня цього року. Експериментальний проєкт успішно себе зарекомендував. Лише минулого року було отримано 17 млн е-підписів, якими скористалися понад 8 млрд разів. Однак для того, щоб не створювати під час карантинних обмежень навантаження на надавачів електронних довірчих послуг і великих черг для отримання довірчих послуг, рішення відтермінували», — повідомили в МОЗ.

Читайте також: Електронний підпис у смартфоні через «Дію» вже отримали понад 30 тисяч українців

Як повідомлялося, минулого року уряд схвалив законопроєкт щодо укладання угоди з Євросоюзом про взаємне визнання кваліфікованих електронних довірчих послуг та імплементації законодавства ЄС у сфері електронної ідентифікації та направив його на розгляд парламенту. Документ спрямований на вдосконалення державного регулювання у цій сфері.

Источник: Укрінформ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.