Кабінет Міністрів спростив процес отримання ліцензії на перевезення пестицидів та агрохімікатів автомобільним транспортом.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Міністерства аграрної політики та продовольства України у Фейсбуці.

Зазначається, що, крім цього, на державному рівні ухвалено низку рішень, які полегшують доступ виробників сільгосппродукції до палива.

Зокрема, уряд дозволилив ввести в обіг бензин та дизельне паливо екологічних класів Євро 3 і Євро 4. Також спрощено проходження митних процедур для постачання нафтопродуктів. Завдяки цьому буде залучено додатковий ресурс пального на внутрішній ринок держави, зокрема для потреб сільгоспвиробників.

Як повідомляв Укрінформ, з 18 березня набрав чинності закон, яким тимчасово скасовано акциз на пальне та знижено ставку ПДВ з 20% до 7% на період дії воєнного стану. Також застосовується новий порядок розрахунку граничних цін, згідно з яким стандартний бензин має коштувати не більше 33,37 грн, а дизпаливо — 37,05 грн за літр.

Вже 19 березня середня ціна бензину А-92 по Україні знизилася на 7,86 грн/л — до 33,69 грн/л, А-95 – на 7,84 грн/л (до 34,42 грн/л). Дизпаливо ж у середньому почало коштувати 37,17 грн/л (-5,85 грн/л проти ціни на 18 березня).

Источник: Укрінформ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.