Кабінет Міністрів працює над максимальним спрощенням роботи малого та середнього бізнесу, новою податковою моделлю й фінансовими правилами.

Про це заявив Президент Володимир Зеленський у відезверненні, повідомляє Укрінформ.

«Економічне придушення України – це одне із завдань війни проти нас сьогодні. І ми маємо відбитися також і від цього. Зберегти нашу економіку, наших людей. Тому уряд отримав чітке доручення – повернути малий і середній бізнес. Прибрати усе, що заважає, Максимально послабити податки, прибрати всі складнощі, абсолютно усі. Щоб система не тиснула, щоб люди знали, що вони можуть працювати так, як вони можуть. Там, де вони можуть», — сказав глава держави.

Президент зазначив, що на час війни та для післявоєнної розбудови потрібна нова податкова модель.

Також, за його словами, потрібно оновити й фінансові правила, щоб люди відчували, що можна проявляти гнучкість, що всі гроші та цінності будуть збережені, що можна не боятися втратити щось, бо держава Україна гарантує безпеку активам і накопиченням.

Зеленський запевнив, що Кабмін уже працює над тим, як оформити це нормативно, деталі будуть за день-два.

«Поки держава воює, поки народ захищається, має зберігатись і відновлюватись економіка. Настільки, наскільки це можливо в наявних складних умовах. На вулицях міст має зʼявитися життя. Там, де дозволяє безпека. Там, де це можуть забезпечити люди. Аптеки, торгівля, будь-який бізнес, який може просто працювати сьогодні. Щоб країна жила. Щоб уже починалося відновлення України. І це залежить від кожного з нас, від кожного, хто здатний працювати», — пояснив Президент.

Як повідомлялося, 24 лютого президент рф володимир путін оголосив про початок вторгнення до України. Російські війська обстрілюють та руйнують об’єкти інфраструктури, проводять масовані обстріли житлових районів українських міст і сіл з використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет.

Источник: Укрінформ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.