Сьогодні під головуванням заступника міського голови Наталії Бондаренко в онлайн-режимі пройшло чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей.

Сприяючи забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток, комісією розглядаються питання, у тому числі спірні, які потребують колегіального вирішення.

Цього разу на засіданні було розглянуто чотири питання, серед яких – про визначення місця проживання малолітньої дитини; про влаштування  дітей на цілодобове перебування до закладів, які здійснюють інституційний догляд;про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, позбавлених батьківського піклування, про доцільність призначення опікуна над малолітньою дитиною.

Підготовлені матеріали детально вивчені працівниками служби у справах дітей, надані всі передбачені  чинним законодавством документи для їх розгляду.

Підсумувавши кожне питання, членами комісії ухвалені компетентні виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

Прес-служба міського голови.

Добавить комментарий