Квітень, що пройшов, встановив рекорд для автомобільного ринку в самому густонаселеному місті світу і на шостому місці за чисельністю населення. Це Шанхай, а точніше, антирекорд: за весь попередній місяць у 26-мільйонному мегаполісі не було продано жодного автомобіля, повідомляє Bloomberg.

Причиною сумної автомобільної статистики, як ви вже здогадалися, став вкрай жорстокий карантин, який пішов за новим спалахом коронавірусу, який став найбільшим з моменту відкриття COVID-19 в Ухані наприкінці 2019 року.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Жителям Шанхаю заборонили залишати свої будинки без поважних причин. І майже всі автосалони у величезному місті закриті, повідомляє Bloomberg з посиланням на Шанхайську асоціацію з продажу автомобілів, яка представляє на ринку близько 300 автомобільних марок.

Довідково: у квітні минулого року в Шанхаї було продано 26 311 автомобілів. Щодо китайського ринку в цілому, то спад також є рекордним за останні два роки: за даними Китайської автомобільної асоціації, продажі впали майже на 36 відсотків до 1,06 мільйона автомобілів.

Як повідомляють місцеві ЗМІ, у Шанхаї вже майже три дні не виявлено жодної нової коронавірусної інфекції — саме такий термін необхідний для ослаблення блокадних заходів міста, які тривають уже шість тижнів.

Источник: Ukrautoprom

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.