16 січня у Нікополі почав працювати стаціонарний цілодобовий пункт обігріву розташованийза адресою: вулиця Першотравнева, 26.

Мешканці міста, які опинилися в складній життєвій ситуації, можуть обігрітися, відпочити, випити гарячого чаю.

З початку роботи до пункту звернулося 48 осіб, які отримали допомогу.

У будні з 12 до 13 години за кошти міського бюджету у пункті організована видача гарячих обідів. Але небайдужі жителі, підприємці, релігійні організації щодня приносять до пункту бутерброди з ковбасою, пиріжки, оладки, варення, консервацію, теплий одяг і взуття.

Пункт обігріву обладнано душем, яким за потреби можуть скористатися відвідувачі.

Соціальні працівники дотримуються усіх необхідних протиепідемічних заходів: проводять температурний скрінінг, обробку рук антисептиком, регулярно проводять санітарну обробку приміщення. За потреби безкоштовно видають відвідувачам медичні маски.

Пункт не обладнано спальними місцями, але тривалість відвідування не обмежена і за бажанням відвідувачі можуть знаходитись у ньому всю ніч.

Але деякі ЗМІ надають неперевірену інформацію, чим вводять в оману мешканців нашого міста. Існує тільки одна категорична вимога до відвідувачів пункту обігріву: особам у стані алкогольного та наркотичного сп’яніння вхід до пункту обігріву заборонено.

Прес-служба Нікопольської міської ради

Добавить комментарий