У Харкові попрощалися зі співзасновником гурту «Мертвий півень», актором харківського театру «Арабески» Міськом Барбарою.

Про це повідомляє Суспільне Харків.

Попрощатися зі співзасновником гурту «Мертвий півень» Михайлом Барбарою до Свято-Дмитрівського храму у Харкові приїхали журналісти, музиканти, артисти.

У Харкові попрощалися з Михайлом Барбарою/Фото: Суспільне Харків

Серед них були письменник Сергій Жадан, журналіст Богдан Логвиненко, радник голови правління Суспільного Зураб Аласанія, народний депутат Микола Княжицький, ведучий і музикант Роман Чайка, який грав у «Мертвому півні».

Роман Чайка дізнався про смерть Міська після свого ефіру і спочатку не повірив: «Думав, це якийсь дурнуватий жарт».

«Місько був Міськом завжди. Він був однаковим за сценою і на сцені», сказав Чайка.

Читайте також: Соцмережі про смерть Міська Барбари: «Все-таки не в Парижі»

За його словами, учасники гурту думали про нові проєкти.

За словами лікарів, які відомі Чайці, смерть Міська настала через інфаркт. Не всі, хто хотів попрощатися з Барбарою, змогли приїхати до Харкова, сказав ведучий. Частина близьких Міськові людей проживає за кордоном.

1 жовтня Микола Княжицький бачився з Міськом у Харкові. Вони ходили пам’ятними місцями.

«Він так любив це місце і так багато про це розповідав, що відчувалося, що ця українська тяглість по суті живе в ньому. Він продовжує те, що почали і не змогли завершити інші. Ми пішли до квартири Шевельова, він говорить: «Давайте зайдемо». А там було зачинено. «Ні, ви мусите ще раз приїхати, і ми обов’язково повинні туди зайти». Він жив планами, майбутнім, говорив про свої концерти, про свій альбом, який прекрасний Харків», — сказав Княжицький.

Читайте також: Зеленський передав орден Держави родині Кузьми Скрябіна

«І я дуже хочу, щоб ми в пам’ять про Міська продовжили цю тяглість», — додав він.

«Сьогодні був чудовий день. Теплий, сонячний. І трохи дощу. Зовсім трохи. Можна було полічити ті краплі. Небо плакало з нами», — написала після похорону Михайла Барбари на своїй сторінці у Фейсбуці директор Благодійного фонду родини Алчевських-Бекетових Олена Рофе.

Після служби у Свято-Дмитрівському храмі Міська Барбару, який раптово помер 11 жовтня, поховали у Харкові на кладовищі №2.

Фото: Суспільне Харків

Источник: Укрінформ

Добавить комментарий