Запорізьку трасу та Південний міст у Дніпрі з’єднала нова магістраль. Це перша об’їзна обласного центру. Роботи на завершальному етапі. Нині дорожники облаштовують освітлення, встановлюють знаки. Про це сповістив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Загалом у регіоні будують три магістралі. Трасу в напрямку Києва, Південний та Північний обходи Дніпра, – зазначив Валентин Резніченко. – На фініші – роботи на новій дорозі, що з’єднує трасу Н-08 із Південним мостом. Завдяки цій артерії транзитний великогабаритний транспорт більше не псуватиме вулиці міста й не створюватиме заторів».

Південний обхід Дніпра – проєкт із програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

«Для міста об’їзна – просто чудово. Нарешті транзитний транспорт не псуватиме наші дороги. І мені діставатися роботи буде зручніше», – поділився дніпрянин Віталій Сараєв.

Перша в історії Дніпра об’їзна – у чотири смуги. На перетині з вулицею Аеропортівською спорудили дворівневу розв’язку, аби зручно було дістатися летовища. Там, де автошлях проходить уздовж полів, звели шляхопровід – для проїзду сільгосптехніки.

«Південний обхід звели за сучасними стандартами. Нині завершуємо наносити розмітку. Вона із пластику. Цей матеріал має підвищену зносостійкість та світлоповертаючі властивості. Вночі підсвічується, відбиваючи у темряві світло фар», – розповів начальник Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Олександр Коломійцев.

На окремих ділянках встановлюють додаткове освітлення. Ліхтарями оснастять розв’язки та підхід до мосту.

«Мій друг дуже чекав на цю дорогу. В нього садиба поблизу аеропорту. Тепер набагато швидше діставатиметься. Думаю, й іншим мешканцям також зручніше буде. І взагалі, чим більше доріг будуватимуть у країні, тим краще. І для іміджу держави добре», – сказав дніпрянин Дмитро Пономаренко.

Загальна довжина Південного обходу – 7 км.

default
default
default

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.