23 квітня працівники департаменту інформаційних технологій та КП «Інфо-рада-Дніпро» Дніпровської міської ради влаштували прибирання прибережної території каналу, що на житловому масиві Ломівський. Таким чином вони долучились до акції, ініційованої мером Борисом Філатовим, #Чисто_Дніпро. Про це повідомили в прес-службі Дніпровської міської ради.

«Ми як мешканці міста залюбки долучились до акції та вирішили прибрати таку популярну локацію – місце відпочинку біля каналу на житловому масиві Ломівський. Ця ідея корисна насамперед тим, що вчить нас розуміти – місто не закінчується на порозі власної оселі, воно продовжується у парках, скверах, на проспектах і вулицях, де проходить наше повсякденне життя. Сподіваємося, що до акції долучиться якомога більше людей», – сказав заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів щодо цифрової трансформації Костянтин Цепенніков.

Прибирання розпочали від води, розчистивши піщаний пляж. Потім перемістились у лісосмугу.

«Я запропонувала колегам взяти участь в акції #Чисто_Дніпро. Погодились усі. До роботи стали разом і за декілька годин зібрали більше ніж 30 мішків сміття. Ми задоволені результатами. Сміття, яке валялося всюди, тепер у мішках і буде вивезене звідси», – зазначила директорка департаменту інформаційних технологій Дніпровської міської ради Альона Чуєва.

Директор КП «Інфо-рада-Дніпро» Дніпровської міської ради Дмитро Цимиренко зі свого боку додав: «Мені як мешканцю міста не байдуже, в якому середовищі житимуть мої діти. Коли вони вийдуть на природу відпочити, я хочу, щоб замість купи сміття вони бачили зелену траву та квітучі дерева. Власне, усі ми вийшли прибрати сьогодні заради того, щоб навести лад на цій території та зробити чистоту нормою».

Источник: Мост Днепр

Добавить комментарий