Дніпропетровська обласна філармонія ім. Когана вперше за 15 років збільшує кількість симфонічних концертів. Щомісяця запланували давати по чотири. І кожного разу готуватимуть нову програму. Про репертуар на місяць розповіли в управлінні культури, туризму, національностей і релігій облдержадміністрації.

«Музика, що торкається найтонших струн душі. Професійний вокал, авторські композиції та відомі пісні. Обласна філармонія тримає марку. Нові афіші рясніють цікавими концертами», – зазначили в управлінні. 

Весь березень лунатиме справжня «весняна» музика. Репертуар – на будь-якого меломана. Даватимуть класичні, джазові, симфонічні та шоу-концерти. Покажуть одразу дві прем’єри – «Побачення з Євробаченням» та «Гурман шоу». 

«Презентуємо найпопулярніші хіти Євробачення різних років. Інша прем’єра – для музичних гурманів. Під цікавим «соусом» та з красивою подачею покажемо глядачу трохи опери, поп-музики, року і джазу», – розповів художній керівник філармонії Олександр Соколовський. 

Для любителів ретро – хіти легендарної групи ABBA. Прихильникам поп-музики – святковий концерт «Музика. Любов. Весна». Закоханим – шоу Love Paris. Дітям – музична казка Пер Гюнт. Запланували й кавери від джазового оркестру. Лунатимуть запальні ритми гітари, клавіш, барабанів, бас гітари, саксофону, тромбону, труби.   

Шанувальників якісної музики чекають за адресою: м. Дніпро, вул. Воскресенська, 6. 

Березневий репертуар – за посиланням

Источник: Мост Днепр

Добавить комментарий