Цього літа у школах Дніпропетровщини працюватимуть 254 літні табори. Їх відкриють у 24 територіальних громадах. Загалом зможуть відпочити понад 15 тис дітей 6-13 років. Про це повідомив директор департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА Олексій Полторацький.  Про це повідомили в прес-службі Дніпропетровської ОДА.

«Пришкільні табори відчиняють двері на територіях, де дозволяє епідемічна ситуація. Працюватимуть протягом червня й липня. Одна зміна – 14 днів. На дітлахів чекає активний відпочинок: спортивні змагання, конкурси, гуртки, екскурсії, заняття з іноземних мов», – розповів Олексій Полторацький. 

У пришкільних таборах діти відпочиватимуть у будні з 8 до 17 годин. Подекуди – до 14:00. Все – на розсуд керівництва закладу, підкреслив Олексій Полторацький. 

Для маленьких мешканців Софіївської громади організували табір «Сонячний». Він працюватиме при опорній школі до 1 липня. Там зможуть відпочити до 200 дітей. 

«Діти матимуть дворазове харчування. Роботу табору фінансує громада. Для батьків все безкоштовно, – поділилася директорка Римма Тиркба. – Продумали насичену програму. Будуть навчання з туризму, екскурсії до історичних пам’яток Софіївщини. Влаштуємо і поїздку до Кривого Рогу. Там відвідаємо театр і музей». 

До пришкільних таборів у селищах та селах дітей підвозитимуть 26 автобусів. 

Источник: Мост Днепр