У 2021 році понад 2,8 тис спортсменів і тренерів Дніпропетровщини отримали нові звання, розряди та категорії. Майже 200 людей стали майстрами та заслуженими майстрами спорту України. Ще 16 – майстрами спорту міжнародного класу. Про це повідомили в облдержадміністрації.
«Минулий рік став для області «врожайним» на нові спортивні здобутки. Мешканці Дніпропетровщини підкорювали всеукраїнські та міжнародні змагання, виконували нормативи, підвищували кваліфікацію. За підсумками 2021-го відзначили понад 2,8 тис представників олімпійських та неолімпійських видів спорту», – сказав директор департаменту молоді і спорту Дніпропетровської ОДА Олександр Пшеничников.
У 2021-му 1182 мешканці області стали кандидатами у майстри спорту. 1203 спортсмени отримали І розряд. 186 людей здобули звання «Майстер спорту України», 5 – стали заслуженими майстрами спорту. Ще 16 жителів регіону визнали майстрами спорту України міжнародного класу.
За підготовку спортсменів відзначили і їхніх наставників. Зокрема, 6 людей стали заслуженими тренерами України. 246 – підвищили категорію.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.