“Згідно з прийнятою Кабінетом міністрів стратегією, до 2028 року відсоток населення, який обирає регулярну рухову активність, збільшиться до 30%.”

Про це сказав міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт, передає УНН із посиланням на пресслужбу уряду.

міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт

Кабінет міністрів України прийняв постанову “Про затвердження Стратегії розвитку фізичної культури і спорту на період до 2028 року”. Стратегія буде реалізована у три етапи, а один із результатів – це збільшення відсотку населення до 30%, які оберуть регулярну рухову активність.

Він зазначив, що втілення стратегії дасть змогу комплексно підійти до розвитку сфери фізичної культури і спорту з використанням інклюзивного підходу та рівних можливостей для всіх груп населення.

міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт

Також удосконалить систему підготовки спортсменів, тренерів та менеджерів. Особливу увагу буде зосереджено на популяризації та широкому залученні різних груп населення до регулярних занять фізичною культурою і спортом

Вказано, що стратегію розроблено за участю суб’єктів сфери фізичної культури і спорту, народних депутатів України, спортсменів, тренерів, менеджерів, громадськості.

міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт

Напрацьовано пропозиції щодо створення платформи для забезпечення ефективної взаємодії суб’єктів сфери фізичної культури і спорту з використанням новітніх IT-технологій, сучасного менеджменту для забезпечення якісних змін, спрямованих на популяризацію рухової активності, здорового способу життя та просування спортивного іміджу України у світі. Метою Стратегії є виховання фізично активної нації та формування позитивного іміджу України як передової спортивної держави на основі сучасної і доступної спортивної інфраструктури

Повідомляється, що стратегія буде реалізовуватися у три етапи: перший – 2021-2022 роки, другий – 2023-2024 роки, третій – 2025-2028 роки.

Добавить комментарий