У рамках проведення місячника «Медики за здоровий спосіб життя», ініційованого директором департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації Валерієм Сердюком, працівники обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф провели флешмоби в загальноосвітніх навчальних закладах Дніпропетровської області.
У Нікополі цей захід пройшов на базі школи № 9. Під час флешмобу працівники екстреної медичної допомоги розповіли та показали старшокласникам як необхідно надавати першу домедичну допомогу постраждалому до приїзду бригади «швидкої допомоги»: як визначити стан свідомості у постраждалого, як переконатися в наявності у постраждалого пульсу і самостійного дихання, як надати йому стабільного бокового положення, як зробити непрямий масаж серця, як зупинити кровотечу та як допомогти, якщо в верхніх дихальних шляхах застряг сторонній предмет.
Також всі бажаючі могли спробувати застосувати отримані знання на практиці: накласти джгут для припинення кровотечі та провести серцево-легеневу реанімацію.
Слід зазначити, що дана акція вкрай необхідна, тому що уміння надати першу допомогу до приїзду бригади «швидкої допомоги» – дуже важливий навик. В екстреній ситуації він може врятувати чиєсь життя.

Прес-служба Нікопольської міської ради

Добавить комментарий