Вже 200 медичних працівників Дніпропетровської області вакцинувалися від коронавірусу. В регіоні цьогоріч зводитимуть та реконструюватимуть майже сотню об’єктів. Про це на публічному звіті розповів перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Орлов.

«Минулого тижня отримали 37,5 тис доз препарату AstraZeneca (Covishield) та розпочали вакцинацію від COVID-19. Нині щеплення зробили вже двом сотням людей. Найперше вакцинуємо медиків госпітальних баз, «швидкої» допомоги та мобільних бригад», – зазначив Володимир Орлов.

На сесії обласної ради прийняли зміни до бюджету-2021. Затвердили список інфраструктурних об’єктів регіону, які будуть модернізувати та будувати.

«По всій області розгорнуться масштабні роботи. З’являться сучасні школи, дитсадки, амбулаторії, лікарні. А ще спорткомплекси, басейни, стадіони. Не забули й про оновлення доріг», – розповів Володимир Орлов.

Більшість із запланованого втілюватимуть за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

У Києві пройшов третій всеукраїнський форум «Україна 30». Говорили про інфраструктуру та її розвиток. Відзначили два наймасштабніші проєкти, які втілюють на Дніпропетровщині. Серед них – будівництво траси на Київ та реконструкція спорткомплексу «Металург» у Кривому Розі.

Знакову перемогу здобув спортивний клуб «Прометей». Вперше в історії став володарем Кубку України з волейболу серед жіночих команд. У фіналі представниці Дніпропетровщини обіграли команду «Хімік» з Южного.

Источник: Мост Днепр