Завтра світова спільнота  відзначатиме Всесвітній день протидії торгівлі людьми. Оскільки  торгівля  людьми  досі існує і є  глобальною проблемою, яка не обходить й українців. І хоч серед  покровчан, як зазначають в міському управлінні праці  та соціального захисту населення, ніхто не має офіційного статусу  постраждалого від торгівлі людьми, ніхто не застрахований від такої небезпеки.  Сучасні  форми  експлуатації  людини  та  нові виклики, які переживає світ, несуть загрозу  практично  для всіх соціальних груп населення, незалежно від статі, віку та соціального становища.

Загалом  у  Дніпропетровській області понад 60 жителів мають статус   постраждалих від торгівлі людьми. Ця цифра може бути більшою. Уявивши це явище крізь призму людських доль, можна легко припустити, що не всі жертви торгівлі людьми готові ділитися пережитим.

Метою торгівлі людьми може бути  трудова, сексуальна    експлуатація, примусове жебрацтво, примусове надання послуг, втягнення у злочинну діяльність, залучення в боргову кабалу, проведення дослідів над людиною без її згоди, примусова вагітність та інше. 

Основною метою інформаційної кампанії з протидії торгівлі людьми нагадування містянам про дану проблему та небезпеку, яку вона становить. Бо небезпека ближче, чим вона здається. Лише обізнаність та обачність допоможуть захистити себе та близьких. Завжди необхідно ретельно вивчати будь-які пропозиції  працевлаштування, навчання, відпочинку, виїзду за кордон та інше, навіть якщо довіряєте тому, хто пропонує.

Торгівля людьми —  це кримінальний злочин, який карається  згідно з Кримінальним кодексом України позбавленням  волі  на  строк  від  3  до  15  років.

Прес-служба міського голови.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.