Освіта

Педагоги продовжують вдосконалювати професійні знання. Освітяни проходять курси підвищення кваліфікації при КЗВО «ДАНО» за дистанційною формою. Тривають конкурси всіх рівнів, у яких юні покров чани беруть активну участь. Завершилася реєстрація на пробне ЗНО.

Соціальна сфера

Фахівці управління праці у режимі карантину здійснюють прийом громадян, за тиждень звернувся 181 покровчанин. Пройшов прийом і у Шолоховому. Протягом тижня спеціалісти брали участь у засіданнях профільних комісій, здійснювали обстеження матеріально-побутових умов громадян. Двоє осіб взято на обслуговування територіальним центром. В управлінні обліковується 286 учасників АТО, 421 внутрішньо переміщених осіб, 5057 отримувачів житлових субсидій, 1281 домогосподарств, користувачів пільг, 2809 отримувачів державних допомог.

У територіальному центрі соціального обслуговування 

продовжують доглядати за немічними підопічними вдома, дотримуючись заходів безпеки.Проводять моніторинг стану здоров’я, виконують доручення, виявляють потреби, інформують про профілактичні заходи попередження простудних захворювань..

У міській філії обласного центру зайнятості 

прийом документів для реєстрації проводиться за особистим зверненнями шукача роботи, засобами електронного зв’язку та через онлайн-портал державних послуг “Дія”.

Медицина

За тиждень до Центру первинної медико-санітарної допомоги звернулося 1623 містян, 84 надана невідкладна допомога в амбулаторіях. У цілодобовому стаціонарі ЦМЛ проліковано 33 хворих, на лікуванні денного стаціонару хірургії знаходиться 58 пацієнтів. Бригади екстреної медичної допомоги здійснили 162 виїздів.

Комунальна сфера

Працівники «Добробуту» обслуговували лінії зовнішнього освітлення, прибирали території міста. Виконували сезонний фронт робіт.У міськводоканалі виконали 9 заявок з водопровідних мереж.

Служба ДСНС

Надзвичайниками було знешкоджено три пожежі, у результаті однієї загинув 42-річний чоловік.

Прес-служба міського голови.

Добавить комментарий