У Нікополі поруч із парком Перемоги зводимо «з нуля» стильну будівлю. Всередині облаштовуємо два басейни: для дорослих та дітей. Роботи – у розпалі, підкреслив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. 

«Створюємо умови для занять спортом. У Нікопольському районі в селі Придніпровське на фініші – будівництво сучасного стадіону. В Нікополі зводимо «з нуля» басейн. Там зможуть оздоровитися і дорослі, і діти. Буде зручно людям з інвалідністю», – розповів Валентин Резніченко. 

Нікопольчани ніколи не мали басейну. Охочі займатися плаванням їздять до сусіднього Покрова. 

Нині у місті зводять спортивно-оздоровчий комплекс. Цей проєкт – частина програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». 

Вже готові зовнішні стіни будівлі. В адміністративній частині завершили робити перекриття. Почали улаштовувати покрівлю над басейнами. Вона буде 1-скатною – матиме скіс в один бік. 

«Як закінчимо з покрівлею, зробимо гідроізоляцію в чашах басейнів та будемо випробовувати їх. Після – оснастимо системами очищення», – сказав представник підрядної організації Михайло Полягай. 

У басейновій частині споруди монтують вітражі, додавМихайло Полягай. 

Працюють і над інженерними комунікаціями. Проводять водопровід та каналізацію. Всередині на часі – електрика. Потім монтуватимуть вентиляцію. Вона буде зі спеціальною кліматичною установкою. Підтримуватиме однакову температуру в приміщенні. Автоматично нагріватиме або охолоджуватиме повітря. 

Стартували й роботи з благоустрою. Підрядники готують основу під тротуарну плитку – відсипають щебінь. Ставлять бордюри. 

Частину території заасфальтують – для паркування авто. Буде і озеленення, і лави для охочих перепочити. 

Источник: Мост Днепр

Добавить комментарий