Учень 10 класу навчально-виховного об’єднання  Володимир Васьків став одним з кращих авторів робіт обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу з науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!».

Разом з педагогом-наставником Галиною Михайленко Володимир близько двох тижнів готував складну роботу, аби взяти участь у дистанційному конкурсі в номінації » Автомоделювання». Виготовив роботу  з дерева «Навантажувач». У створеній моделі автомобіля навіть механізми виконують певні функції!

— Поштовхом до виконання даної роботи стало захоплення моделюванням, творчістю нашого талановитого учня, — ділиться директор навчально-виховного об’єднання Лариса Мякотіна. — Ми пишаємося здобутками наших вихованців та безмежно вдячні батькам, які своєю любов’ю і підтримкою, терплячістю і мудрістю плекають паростки таланту, які дають перші сходи в їхній дитині! Десятикласник нашого навчального закладу Володимир Васьків — постійний учасник та переможець міських, обласних олімпіад та конкурсів з трудового навчання, старанний, відповідальний, допитливий хлопець.

Існує думка, що безталанних дітей не буває. Все залежить від того, в яких умовах вони зростають, виховуються,  наскільки уважні до дитячих здібностей  батьки й вчителі. 

Щирі вітання талановитому хлопцю та його наставникам й нових перемог!

 

Прес-служба міського голови.

 

Источник: Офіційний сайт Покровської Міської Ради

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.