Незабаром українцям презентують міський низькопідлоговий 12 метровий електробус GRANTON GTZ6129BEVR виробництва китайської компанії ZONSON SMART AUTO CORPORATION, повідомляє ексклюзивний дистриб’ютор компанії ТОВ «БАС МОТОР».

Електробус GRANTON GTZ6129BEVR вже пройшов випробування в Європі та має європейський сертифікат.

Підпишись на канал «УкрАвтопром»

Демонстраційний автобус планується завезти в Україну у грудні 2021 року та провести українську сертифікацію.

Загальна пасажиромісткість даної моделі складає до 80 пасажирів (в залежності від планування салону та кількості встановлених модулів батарей). Кузов GRANTON GTZ6129BEVR побудований із корозостійкого алюмінієвого сплаву та композитних матеріалів.

Однією з переваг нового електробуса є літій-залізо-фосфатні батареї, які розділені на 10 модулів, 8 з яких знаходяться в задній частині кузова автобуса, а 2 на даху. Загальна ємність акумуляторів – 299,5 кіловат-годин, що дозволяє експлуатувати його цілий день без підзарядки. Повне зарядження батарей триває від 2,5 до 4 годин, в залежності від потужності зарядного пристрою.

Але найголовніше те, що з 2022 року «БАС МОТОР» планує розпочати виробництво 12 метрових електричних автобусів на виробничих площах в Україні, повідомив Генеральний Директор ТОВ «БАС МОТОР» Олег Міщенко.

Источник: Ukrautoprom

Добавить комментарий