В області вже склали понад 5,4 тис адмінпротоколів за порушення протиепідемічних норм.

Це і відсутність захисних масок у громадських місцях, недотримання санітарних норм на ринках, надання різних послуг без засобів індивідуального захисту. Про це сповістив начальник управління цивільного захисту Дніпропетровської ОДА Василь Прохоренко.

начальник управління цивільного захисту Дніпропетровської ОДА Василь Прохоренко

Зберегти життя і здоров’я у пандемію допомагають прості правила. Тому маємо всі носити маски у громадських будівлях, тримати соціальну дистанцію, користуватися дезінфекторами.
За дотриманням протиепідемічних норм пильно слідкують працівники поліції та Держпродспоживслужби. Загалом за час карантину вже склали 5442 адмінпротоколи

З початку дії карантину відносно водіїв громадського транспорту склали 226 адмінпротоколів, продавців харчових продуктів – 1325, працівників ринку – 41, директорів і адміністраторів кафе, ресторанів, фітнес-клубів, перукарень, салонів краси – 128.

– додав Василь Прохоренко

В області створили мобільні групи, які перевіряють дотримання протиепідемічних норм у ресторанах, кафе, їдальнях. Так, за останні півмісяці перевірили понад 80 таких точок. Порушників штрафували. Зокрема, за роботу у нічний час склали адмінпротоколи відносно керівників 11 розважальних закладів – у Дніпрі, Новомосковську, Павлограді, Кам’янському.

Нині розмір штрафів за порушення правил карантину – від 17 до 34 тис грн для фізичних осіб, від 34 до 170 тис грн – юридичних.