Освіта

Протягом тижня в закладах освіти проведено тематичні виховні заходи до Дня визволення міста від нацистських загарбників. Продовжується консультаційна підтримка адміністрацій закладів та педагогічних працівників засобами електронного зв’язку. Вихованці позашкільних осередків беруть активну участь у конкурсах і змаганнях всіх рівнів. Педагогічні працівники проходять курси підвищення кваліфікації при КЗВО «ДАНО» за дистанційною формою.

Соціальна сфера

Управління праці в режимі карантину здійснює щоденний прийом громадян. За тиждень установу відвідало 254 містян, 236 отримали консультації. Відбувся особистий прийом громадян і у Шолоховому. Мобільною бригадою по роботі з постраждалими від домашнього насильства та насильства за ознакою статі здійснено 2 виїзди, відвідано 6 постраждалих за місцем проживання, опрацьовано 3 повідомлення щодо домашнього насильства. Фахівці продовжують співпрацю з реабілітаційними центрами, беруть участь у фахових засіданнях. В управлінні обліковується 286 учасників АТО, 421 внутрішньо переміщена особа, 5136 отримувачів житлових субсидій, 1225 домогосподарств, користувачів пільг, 2809, отримувачів державних допомог.У територіальному центрі соціального обслуговування продовжують доглядати за немічними підопічними вдома, дотримуючись заходів безпеки.Проводять моніторинг стану здоров’я , виконують доручення, виявляють потреби, інформують про профілактичні заходи попередження простудних захворювань. В рамках карантину діє Університет ІІІ віку.У міській філії обласного центру зайнятості прийом документів для реєстрації проводиться за особистим зверненнями шукача роботи, засобами електронного зв’язку та через онлайн-портал державних послуг “Дія”.Для безробітних осіб проводяться інформаційні вебінари з ознайомлення з комплексом послуг, які надаються службою зайнятості.

Медицина

За тиждень Центр первинної медико-санітарної допомоги відвідало 1794 містян, 97 пацієнтам надана невідкладна допомога в амбулаторіях. У цілодобовому стаціонарі ЦМЛ проліковано 53 пацієнти, на лікуванні денного стаціонару хірургії перебуває 61 хворий. Бригади екстреної медичної допомоги здійснили 166 виїздів.Комунальна сфераКомунальні підрозділи міста працюють у робочому ритмі, виконують сезонний фронт робіт. Увага – впорядкуванню території Покрова, аварійно-відновлювальним роботам, благоустрою.

Надзвичайники

Для вогнеборців тиждень минув спокійно.Прес-служба міського голови.