На Дніпропетровщині щеплення від коронавірусу роблять військовим. Імунізація триватиме декілька днів на території однієї з військових частин. Про це повідомила заступниця директора департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА Тетяна Квітницька, повідомляє прес-служба Дніпропетровської ОДА.

«Продовжуємо нарощувати темпи імунізації в області, – зазначила Тетяна Квітницька. – За дорученням Міністерства охорони здоров’я України беремо участь у  вакцинації військових». 

У списку на вакцинацію – майже 1,2 тис солдатів та офіцерів військового містечка. Перед процедурою обов’язковий огляд у лікаря – вимірювання температури і артеріального тиску. 

«Гарні  хлопці, всі на позитиві. Знаходяться під наглядом лікаря півгодини після вакцинації. За досвідом роботи знаю: якщо побічні ефекти і виникають, то здебільшого «дитячі». Температура невелика, легка слабкість. Боятися немає чого», – запевнила медична сестра Олена Синельникова. 

Першим зайшов на вакцинацію командир військової частини. Показали приклад й офіцери. 

«Наше завдання – захистити від захворювання 100% особового складу. Тож проводили роз’яснювальну роботу. Розповідали, для чого потрібні щеплення», – сказав в.о. начальника медичної служби оперативного командування «Схід» Ігор Легута. 

Військові йдуть на процедуру без остраху та з гарним настроєм. 

«Погодився на вакцинацію без вагань. Добре, що є така можливість. Сьогодні отримав першу дозу препарату. Почуваюся добре. Ніяких побічних ефектів немає. Навіть місце уколу не болить», – поділився враженнями військовий Ярослав. 

 «Відчуття нормальні, все добре. Раджу усім вакцинуватися»,  – підтвердив і його товариш по службі Владислав. 

Загалом на Дніпропетровщині вакцинувалися від COVID-19 понад 5,2 тис мешканців області. 

Источник: Мост Днепр