Кількість реєстрацій нових легкових автомобілів в Європейському Союзі у лютому ще більше скоротилася. В річному обчисленні падіння становило 6,7%.

Як пояснюють в Європейській асоціації автовиробників , підставою  такої ситуації є перебої  в ланцюжку поставок комплектуючих для виробництва автомобілів.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

З  точки зору обсягів продажів легкових авто за лютий місяць результат  719 465 машин, що були реалізовані по всьому ЄС, є найслабший з початку спостережень.

Лютневі продажі легкових авто у ЄС обвалились майже на 7 відсотків

Чотири ключові ринки в регіоні показали неоднозначні показники. Якщо Італія та Франція зафіксували двозначні втрати (-22,6% і -13% відповідно), то Іспанія та Німеччина зафіксували зростання (+6,6% і +3,2% відповідно).

З січня по лютий 2022 року загальна кількість реєстрацій нових автомобілів в ЄС скоротилася на 6,4% порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Знову, дивлячись на чотири найбільші ринки, найбільше падіння зафіксовано в Італії (-21,1%), за нею йде Франція (-15,7%). З іншого боку, ринки в Німеччині (+5,6%) та Іспанії (+4,2%) продовжували відновлюватись.

Найкращій результат з виробників на ринку ЄС має Volkswagen Group,  з початку року реалізувавши  349 тис. легкових авто.

На другому місці Stellantis – 291,5 тис. од.

Замикає лідерську трійку Renault Group з результатом  140,3 тис. авто.

Источник: Ukrautoprom

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.