Компанія Lincoln оголосила про випуск останнього Continental, що зійшов зі складального заводу Ford у Флет-Рок 30 жовтня 2020 року.

Про це повідомляє avtodream.org. Дана новина офіційно ознаменувала кінець довгого існування розкішного седана. Оскільки всі моделі, які базували на платформі Ford CD4 (Ford Fusion і Lincoln MKZ) завершили своє існування в США, припинення випуску Continental також означає І кінець збірки седанів Ford Motor Company в країні. Таке рішення прийнято на користь більш прибуткових позашляховиків і кросоверів. 

Lincoln Continental випускався протягом 80 років і всього було створено десять поколінь, а перша генерація була продана в 1940 році в кузовах «купе» і «кабріолет». Але за час свого існування шильдик Continental двічі йшов і відроджувався. Спочатку в 1948 році після оригінальної моделі, потім в 1956 році він повернувся як Continental другого покоління. Назва седана було прибрано з обороту в липні 2002 року і замінено на MKS в 2009 році. У 2016 році Lincoln представила десяте покоління Continental для 2017 модельного року, закінчивши тривалу 15-річну перерву. 

Ми ніколи не дізнаємося, що чекає Ім’я Continental в майбутньому. Враховуючи, що позашляховики та кросовери демонструють більш високу рентабельність інвестицій, ніж звичайні седани, малоймовірно, що ми побачимо ще одне повернення найближчим часом. Можливо, Ford в майбутньому поверне в США свої седани, наприклад, електрифіковані.