Люди із серцево-судинними захворюваннями, з астмою та хронічними бронхітами можуть почуватися погано під час перепаду температур, їм слід уважно стежити за станом здоров’я, приймати призначену терапію, більше відпочивати та не перевантажувати себе, заявила лікар-терапевт Людмила Лапа.

“Групи ризику – це люди із серцево-судинними захворюваннями, які перенесли інфаркт, інсульт, з бронхіальною астмою, хронічними бронхітами, хронічними захворюваннями, такими як тонзиліт, риніт. Всі ці захворювання загострюються саме тоді, коли йде зміна погоди”, – сказала Лапа.

Вона пояснила, що захворювання загострюються через реакцію судинної системи людини на перепади температури. Фактично це відбувається у всіх людей, але у здорових цей процес відбувається непомітно, а у пацієнтів із хронічними захворюваннями виникають різні складнощі, уточнила лікарка.

За її словами, за такої погоди важливо контролювати стан свого здоров’я та при погіршенні самопочуття одразу ж консультуватися з лікарем. Крім того, важливо не забувати приймати терапію, яка була призначена. У сиру теплу погоду також частіше виникають інфекційні захворювання, оскільки людині здається, що на вулиці тепло, вона одягається не за погодою, замерзає та застуджується, зазначила Лапа.”

Загалом потрібно вести здоровий спосіб життя, більше відпочивати, не бігати, а ходити, сильно не перевантажуватися та одягатися за погодою, це допоможе пережити цей період без ускладнень”, – наголосила лікарка.

Источник: Новости Ю Info

Добавить комментарий