Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба та глава МЗС Великої Британії Ліз Трасс обговорили санкції, які мають бути застосовані проти росії.

Про це Кулеба сказав на спільній з Трасс пресконференції у Варшаві, передає кореспондент Укрінформу.

«Ми обговорили санкції, які мають бути вжиті проти росії без жодної затримки. Насправді у нас спільна думка з Ліз, і я ціную те, що Україна і Британія єдині з цього приводу», — зазначив міністр.

Кулеба зауважив, що жах Бучі, Маріуполя й інших місць вимагає серйозних санкцій «Великої сімки» і Євросоюзу: «Напівзаходів більше недостатньо. Я вимагаю від наших партнерів від імені жертв Бучі і народу України застосувати найбільш жорсткі санкції проти росії цього тижня».

Крім цього, міністр наголосив, що хоч і цінує все, що було зроблено, але Захід продовжує живити російську військову машину платежами, копалинами, торгівлею, яка досі відбувається між рф та західними країнами, а також фінансовими транзакціями через російські банки. 

«Якщо у вас ще є вагання чи аргументи, щоб продовжувати співпрацю з росією — приїдьте у Бучу, а потім говоріть зі мною. Те ж саме стосується зброї для України», — підкреслив Кулеба.

Як повідомлялось, Президент України Володимир Зеленський домовився з Євросоюзом про надання фінансової і технічної підтримки слідчої групи спільних зусиль Євроюст, держав-членів ЄС та Міжнародного кримінального суду.

Источник: Укрінформ

Добавить комментарий