Для Криворізької станції екстреної меддопомоги придбали 12 «швидких». Це французькі Citroen. В нових авто є все необхідне для порятунку «важких» пацієнтів. Про це повідомили в прес-службі Дніпропетровської ОДА.

«Наші лікарі – найкращі. Професійні, віддані справі. Вони мають працювати на сучасних обладнанні та машинах. А не «вижимати» останнє з давно застарілої техніки. В нових «швидких» є все необхідне для порятунку пацієнтів», – сказав очільник області Валентин Резніченко.

«Швидкість, із якою лікар дістається до пацієнта, часто грає вирішальну роль. Тому станції екстренної допомоги повинні бути оснащені якісним транспортом», – зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

Автомобілі придбали коштом держсубвенції. Це французькі Citroen Jumper. Вони найбільш затребувані серед медиків, зручні. Розраховані на цілодобову роботу.

«Прекрасні машини, як кажуть в народі – “бомба-ракета”. Величезна різниця порівняно з газелями, на яких працювали раніше», – поділився водій «швидкої» Володимир Скляренко.

Всередині авто – найнеобхідніше для транспортування пацієнтів. Є ноші, шийні комірці, вакуумні шини, електрокардіограф, кардіомонітор, дефібрилятор, два кисневих балона, пульсоксиметр. Меблі салону з матеріалів, які легко очищуються.

 «Зручно, що можна встати у повний зріст, обійти пацієнта з усіх сторін. Тут більш досконала техніка. Електрокардіограф, дефібрилятор та монітор пацієнта – один апарат. А не три, як було раніше», – поділилася фельдшер реанімаційної бригади Олена Панова.

У Криворізькій станції екстреної меддопомоги – 8 підстанцій.

«Раді передати ключі медикам «швидкої». На цьому не зупиняємося – у 2021-му будуть ще поставки нових машин», – сказав народний депутат України Юрій Корявченков.

Станція обслуговує мешканців Кривого Рогу, Жовтих Вод, Широківського, Софіївського, П’ятихатського, Апостолівського та Криворізького районів.

Источник: Мост Днепр