У Дніпрі рясний дощ не вщухає другу добу. Шість бригад комунального підприємства «Гідроспоруди» проводять моніторинг вулиць міста для виявлення підтоплень та їхньої ліквідації. Про це повідомили в прес-службі Дніпровської міської ради.

«Опадів дійсно багато. Зливова мережа там, де вона є, працює та відводить воду. Є й проблемні місця по місту там, де зливова мережа відсутня чи потребує капітального ремонту – там вода час від часу накопичується. Зокрема, це просп. Мануйлівський, вул. Білостоцького, вул. Винокурова. По всіх основних вулицях транспорт рухається без ускладнень, рівень води не перевищує 10 сантиметрів. Аварійні бригади працюють, очищують мережу від сміття, листя та гілок», – зазначив заступник директора КП «Гідроспоруди» Михайло Ступак. 

У свою чергу в. о. директора КП «Міськсвітло» Микола Січовий повідомив, що уночі з 1 на 2 червня до комунального підприємства надійшло 17 повідомлень про обриви мереж: 7 – зовнішнього освітлення та 10 – інтернет-провайдерів та інших. Уночі усі обриви ліквідували. 

«Також було зафіксовано 26 аварій у шафах зовнішнього освітлення. Уночі у 10 з них аварії були ліквідовані. Із сьомої ранку підприємство розпочало штатну роботу. Нових аварійних ситуацій зафіксовано не було. Протягом дня сьогодні усі обриви та аварійні ситуації були ліквідовані. Через дорожньо-транспортну пригоду на вул. Космічній впала опора освітлення, проїзду транспорту та руху пішоходів це не заважає – завтра бригади візьмуться за монтаж нової опори», – зазначив Микола Січовий.

Аварійні бригади комунальних служб працюватимуть у черговому режимі до зупинення опадів та ліквідації наслідків негоди.

Источник: Мост Днепр