Заява Путіна та Шойгу про часткову мобілізацію в РФ та 300 тисяч резервістів наштовхнула Колю Сєргу на створення іронічної пісні. Український музикант та боєць ЗСУ переробив хіт російської співачки Алли Пугачової “Папа купил автомобиль”, змінивши в ньому рядки на “Папа – теперь автомобиль”.

Фрагмент пісні виконавець розмістив на своїй сторінці в Instagram. “Ну що почалася акція “Москвич” за москвича”, – прокоментував відео Сєрга.

Фото: instagram.com/thekolya

Справа в тому, що після заяви глави міноборони РФ Сергія Шойгу про те, що Кремль збирається мобілізувати 300 тисяч росіян, в мережі згадали, як раніше автомобільний завод “АвтоВАЗ” написав, що в 2023 році планує виробити 300 тисяч автомобілів. Вийшло кумедно, оскільки в РФ родичі загиблих в Україні окупантів купують нові машини на “гробові” гроші.

Коля Сєрга влучно потролив росіян, натякнувши на те, яка доля тепер чекає на всіх призовників. “В доме волнение, шум, удивление. Это не сказка, а быль. Где-то за городом, очень недорого папа – теперь автомобиль!”, – співає музикант.

apostrophe.ua

Источник: Новости Ю Info

Добавить комментарий