На Щорічній Генеральній Асамблеї Всесвітньої організації автовиробників OICA, яка в цьому році проходить в Неаполі (Італія) новим президентом представників світового автопрому було обрано Джона Боззелла, керівника Альянсу автомобільних іновацій (США), який в ОІСА обіймав посаду віце-президента.

Пан Боззелла змінює на цій посаді пана Фу Бінфена керівника Китайської асоціації автовиробників CAAM.

Підпишись на канал «УкрАвтопром»

Що відомо про нового президента OICA:

Джон Боззелла, ветеран автомобільної промисловості, є президентом і головним виконавчим директором Альянсу автомобільних інновацій (Auto Innovators). З 2014 року до створення Auto Innovators займав пост президента і генерального директора Асоціації глобальних автовиробників, це торговельна асоціації, до складу якої входили американські підрозділи міжнародних виробників автомобілів та легких вантажівок.

Раніше пан Боззелла займав посаду старшого віце-президента із зовнішніх зв’язків в Chrysler Group. На цій посаді він мобілізував державну підтримку для значної реструктуризації Chrysler. Також він більше десяти років працював у Ford Motor Company на посадах, пов’язаних з державною політикою, зв’язками з урядом і громадськістю, а також трудовими відносинами. До приходу в автомобільну промисловість Джон Боззелла обіймав посаду директора із законодавчих питань штату Нью-Йорк.

Источник: Ukrautoprom

Добавить комментарий