ДТЕК Дніпровські електромережі підготував електромережі у містах та селах регіону до проходження пікових зимових навантажень, інвестувавши в це понад 130 мільйонів гривень. Для цього компанія  капітально відремонтувала електрообладнання на енергооб’єктах, замінила критично зношені електрокабелі та провела розчистку зелених насаджень під повітряними лініями електропередачі. Усе це допоможе знизити аварійність та забезпечить безперебійність електропостачання осель жителів у період холодів.

Про це повідомляє прес-служба ДТЕК Дніпровські електромережі. 

Роботи з підготовки електромереж до опалювального сезону 20/21 років розпочалися навесні, одразу по закінченню попереднього. Незважаючи на карантин, який вніс свої корективи у план ремонтів, фахівці ДТЕК Дніпровські електромережі виконали увесь запланований об’єм робіт.  

«ДТЕК діє в інтересах України, забезпечує надійність електропостачання та комфорт клієнтів. Виконання планових ремонтів та відновлення після аварій не припинялось навіть в умовах карантину. В роботи з підготовки до осіннє-зимового періоду ми вже інвестували понад 130 мільйонів гривень. Зокрема, провели заміну майже 413 кілометрів повітряних ліній середньої напруги 0,4-10 кВ. Від їх надійної роботи напряму залежить наявність світло в  оселях жителів регіону», – зазначив генеральний директор ДТЕК Дніпровські електромережі Андрій Терещук.

За словами очільника компанії, фахівці ДТЕК Дніпровські електромережі також відремонтували майже 517  кілометрів високовольтних  ліній 35-110 кВ, 335 розподільчих і трансформаторних пунктів. А ще капітально  виконали більше 500  ремонтів кабельних підземних мереж та розчистили зелені насадження під більш ніж 3 тисячами кілометрів повітряних електроліній.

Серед масштабних інвестиційних проєктів, які виконали цього року, – реконструкція повітряної лінії між підстанціями «Нікопольська-150» та «Нікополь-міська-35», що живить мiські лiкарні № 1 та 4, пологовий будинок та інші важливі соціальні та комерційні об’єкти у Нікополі.  А також будівництво нової, більш сучасної та надійної 6-кілометрової підземної кабельної лінії у Новомосковську,  яка допоможе у зимовий сезон забезпечувати надійним електроживленням жителів центральної частини міста. В тому числі  – центральну міську лікарню, дитячу поліклініку, 6 шкіл, 5 дитячих садочків, а ще торгівельні центри, автозаправки та житлові будинки.

Загалом упродовж 2020 року ДТЕК Дніпровські електромережі інвестує у енергоінфраструктуру регіону 753 млн грн.

Source

Добавить комментарий