У п’ятницю, 5 березня, у Biopharma Plasma Дніпро оголосили переможців акції «ДОНОРСТВО – ЦЕ ЛЮБОВ», яка тривала з 25 січня по 5 березня ц.р. одночасно в 7-ми плазма центрах України.

У акції взяли участь 2 тисячі українських пар, 281 із них із Дніпропетровської області. Про це повідомила керівник центру Біофарма Плазма Дніпро Ірина Кільчинська.

За її словами, сьогодні в плазма центрі Дніпра пройде розіграш призів акції – вікенду донорської пари у Львові та романтичної вечері на двох у ресторані. А 11 березня в Черкасах для всіх учасників країни пройде всеукраїнський розіграш суперпризу – подорожі донорської пари до Єгипту на 7 ночей all inclusive.

«В Україні така акція для донорів плазми було проведено вперше, що стала такою масштабною та резонансною. Тисячі небайдужих людей – донорів та тих, хто вперше приєднався до донорського руху, разом зі своїми другими половинками, взяли в ній участь по всій Україні. Проведення акції «ДОНОРСТВО – ЦЕ ЛЮБОВ» мало на меті об’єднання донорської спільноти – небайдужих людей доброї волі, а також пригорнути увагу до такої важливої соціальної місії як донорство, яке дає шанс на життя тисячам і тисячам хворих дітей та дорослих.

Ніщо так не об’єднує людей, як любов та спільні добрі справи, які можна робити не час від часу, а постійно. Такий вчинок як спільна донація плазми крові, це не тільки користь для інших людей, що дуже чекають на допомогу ліками з плазми донорів. Це ще випробування своєї другої половинки на душевне тепло та чуйне серце, це підтвердження того, що твій обранець розділяє твої погляди на життя та готовий відгукнутися та допомогти, не тільки коли попросять, а й просто за покликом душі», – говорить вона.

Анкети щасливих володарів призів було надано право обрати легендарному спортсмену, пропагандисту здорового способу життя, засновнику руху Street Workout в світі і в Україні, Голові Всеукраїнської організації «Street workout» – Денису Мініну.

«Biopharma Plasma Дніпро виконує архіважливу місію. Якщо раніше донорство – це було тільки почесно, то сьогодні – це любов і об’єднання. У акції «ДОНОРСТВО – ЦЕ ЛЮБОВ» взяли участь, як закохані, так і сімейні пари. Це говорить про те, що донорство об’єднує, оздоровлює і допомагає іншим. Тому, важливо приймати участь в таких проектах, а ще важливіше, популяризувати донорський рух серед молоді», – говорить Денис Мінін.

Подорож на вікенд до Львова виграла пара – Олександр Гречаний та Ксенія Прудовська, яка запланована орієнтовно на квітень, у зв’язку з карантинними заходами. А вечерю в ресторані виграло подружжя та водночас донорська пара – Евгеній і Ольга Тимченко. Використовувати свій сертифікат в ресторані донорська пара матиме можливість з 10 по 28 березня.

Сертифікати переможці зможуть отримати в плазма центрі у робочі дні з 8:00 до 16:00, крім неділі. необхідно прияти парою та не забути паспорти.

В свою чергу, Олег Ткаченко, побратим та однодумець Дениса Мінінв, воркаутовець і донор плазми Biopharma Plasma Дніпро, закликав усіх небайдужих приєднуватись до донорського руху, тим самим рятувати життя. При цьому він зазначив, що це дуже легко і не потребує багато зусиль.

«Донорство – це легко, від тебе потрібно одна година твого часу і врятуєш безліч життів – це круто. При цьому це не складно ні для кого. Якщо ти підходиш за критеріями і ти не маєш протипоказань і не зловживаєш шкідливими звичками – приходь. Ставайте почесними донорами, запрошуйте друзів, знайомих і залучайте все більше і більше людей для того, щоб допомагати. Це дуже легко!», – закликає Олег Ткаченко

Довідка:

Biopharma Plasma Дніпро, що входить в мережу найсучасніших сертифікованих плазма центрів України, є ініціатором багатьох соціальних заходів, акцій, проектів та конкурсів, що мають на меті підтримку та популяризацію донорства та піднесення його престижу в Україні на новий рівень.

Так вже добре відомі в Дніпрі проекти Biopharma Plasma Дніпро “Допоможи народитися дитині” та “Допоможи онкохворій дитині” об’єднали сотні небайдужих до долі дітей, які стали донорами плазми, з якої створюються ліки, що рятують життя.

А конкурси дитячого малюнка – “Донор очима дітей”, сімейний – “Ти та я – донорська сім’я”, творчий конкурс – “Митець до сердець” пригорнули увагу тисяч людей до теми донорства та змусили багатьох замислитись над тим, що саме від твоїх вчинків, що названі “тихим героїзмом” іноді залежить життя твоїх близьких, чи тебе самого…

Источник: Мост Днепр