У понеділок, 29 березня, у плазма центрі Biopharma Plasma Дніпро  знов відбудеться «ДОБРИЙ ПОНЕДІЛОК»!  Усі донори, що завітають перед донацією  будуть пригощати чайком та медом ТМ «Наш Мед» від нового партнера плазма центру та кадрового донора Євгенія Тимченка. Про це повідомляють у прес-службі плазма центра.

«Оцінити цілющі властивості, використати можливість зміцнити імунітет та поповнити запас вітамінів навесні і скуштувати справжній найкращий з можливих мед запрошуємо вас, наші дорогі донори з друзями та рідними, що готові приєднатися до донорського руху!», – йдеться мова в повідомленні.

Записуйтесь на солодку донацію завчасно, не пропустіть можливість поласувати цим чудодійним смаколиком у центрі.

Плазмацентр BiopharmaPlasmaДніпро чекає на вас з ПН по СБ з 8 по 16 год. за адресою: пр. Богдана Хмельницького, 17.

Довідка:

Biopharma Plasma Дніпро входить в мережу найсучасніших сертифікованих плазмацентрів України компанії Biopharma Plasma, які займаються заготівлею та переробкою плазми донорів (рідкої частини крові без її клітин, які повертаються під час донації донору).

В плазмацентрі плазма збирається на сучасних апаратах плазмаферезу з застосуванням одноразових систем та піддається шоковому заморожуванню, після чого транспортується для переробки на завод Biopharma Plasma.

Донор плазми проходить обстеження терапевта у центрі та отримує безкоштовно аналізи крові по 22 показникам + на ВІЛ, гепатити В і С і головне – на наявність в плазмі антитіл до COVID-19. 

Источник: Мост Днепр

Добавить комментарий