1-го квітня співробітники Дніпровського районного сектору та 60-ої державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели профілактичне відпрацювання з мешканцями міста Підгородне, щодо недопущення загорянь в природних екосистемах.
Рятувальники розповіли, що в останні дні значно зросла кількість пожеж в екосистемах. Щодня на території району горить очерет, суха трава, а іноді, внаслідок неконтрольованого горіння, пожежа розповсюджується і на присадибні ділянки, що спричиняє займання житлових будинків та господарчих споруд.
Тож, мешканцям вкотре нагадали про заборону спалювання сухої рослинності та сміття під час весняного прибирання на присадибних ділянках, адже за умов сухої погоди навіть від кинутого недопалку або сірника, залишеного без нагляду багаття може статися пожежа.
Окрім цього вогнеборці рекомендували батькам нагадати малечі про небезпеку пустощів із вогнем. Бо часто діти у пошуках розваги самі розводять вогнища.
Аби зменшити кількість займань на відкритих територіях, рятувальники роздавали мешканцям інформаційні листівки на тему: «Бережіть екосистеми від пожеж», та радили, помітивши пожежу, негайно інформувати про це Службу порятунку за номером «101».

Головне управління ДСНС України
у Дніпропетровській області

Добавить комментарий