Технічне обслуговування внутрішніх мереж газопостачання є гарантією безпечного споживання газу. Згідно чинного законодавства відповідальність за внутрішні мережі та газове обладнання у приватних будинках і квартирах несуть їх власники.

“Регулярне технічне обслуговування внутрішніх газових мереж гарантує їх безпечну та надійну експлуатацію як у приватному будинку, так і у багатоповерхівці. Для своїх клієнтів АТ “Дніпрогаз” пропонує фіксовану вартість технічного обслуговування внутрішніх мереж. Вона складає 300 грн на рік”, – зазначає директор з капітального будівництва компанії Володимир Ткаченко.

Для проведення ТО клієнт має підписати договір з газорозподільною компанією та після обстеження внутрішніх газових мереж – акт виконаних робіт. Оплатити послугу можна картою через POS-Terminal або протягом 5 робочих днів у будь-якому банківському відділенні на підставі паперового рахунку.

Підписавши договір на проведення ТО з газорозподільною компанією споживач отримує:

  • обстеження газової мережі на предмет можливих витоків газу від вводу до будинку (квартири) до газового приладу,
  • приладовий контроль на щільність з’єднань газопроводів,
  • огляд наявності та перевірку герметичності футлярів у місцях прокладання через зовнішні і внутрішні конструкції будинку,
  • перевірка працездатності і змащування запірних пристроїв, встановлених на газопроводах,
  • усунення витоків на муфтових з’єднаннях.

Замовити послугу дніпряни можуть у 104.ua Клієнтському просторі по вул. Паторжинського, 24.

АТ “Дніпрогаз” закликає клієнтів подбати про власну безпеку і безпеку рідних та провести технічне обслуговування внутрішніх газових мереж.

Источник: Мост Днепр