Спеціаліст зазначила, що в основному діабет виникає через проблеми вуглеводного обміну. Однак існує і генетично успадкований цукровий діабет — він пов’язаний з недоліком інсуліну в підшлунковій залозі. Корольова також додала, що діабет і надлишкова вага не тільки запускають порушення метаболічних процесів в організмі, але і сприяють передчасному старінню.

«Щоб уникнути захворювання, необхідно змінити своє харчування, а також дотримуватися фізичної активності» , — пояснила дієтолог.

За її словами, в першу чергу слід обмежити вживання вуглеводів: кондитерських і хлібобулочних виробів, а також фруктів. Замість цього варто включити в раціон натуральні сезонні продукти, які допомагають налагоджувати роботу всіх систем організму.

«Саме такі продукти дозволяють людині отримувати природний цукор, який не руйнує підшлункову залозу і не призводить до інсулінової недостатності» , — сказала Корольова.

Крім цього, варто звернути увагу і на режим сну. Якщо він порушений, важливі гормони виробляються не в повному обсязі, тому людині важко контролювати свою харчову поведінку, що призводить до ожиріння і діабету.

Источник: Новости Ю Info

Добавить комментарий