З метою покращення якості питної води на вулицях приватного сектору Нікополя продовжуються роботи щодо заміни старої водопровідної мережі на нову. На вулиці Матюка, що на третій дільниці, уклали новий водопровід і провели підключення. На вулиці Мінській, що на Новопавлівці, після укладання нового водопроводу проводять грейдерування та відсипку дороги.

За п’ять останніх років в нашому місті з’явилося багато нових тротуарів. Їх не тільки ремонтують, а й укладають там, де їх не було ніколи. На вулиці Станіславського, від вулиці Херсонської до вулиці Гагаріна, нову тротуарну доріжку вже асфальтують. На вулиці Херсонській, від вулиці Грушка до вулиці Менделєєва, проводять підготовчі роботи до укладання доріжки для пішоходів. Засипають щебнем. Зовсім скоро тут із задоволенням ходитимуть нікопольці.

На вулиці Вольвача, що на селищі Північному, від магазину вздовж провулку Цілинного та вулиці Магнітогорської ремонтують дорогу. Наразі тут укладають новий бордюрний камінь, вирівнюють поверхню щебнем, після чого заасфальтують.

Продовжуються роботи щодо створення нового скверу «Сонячний» на третій дільниці. Там, де буде тротуарна доріжкавже встановили нові бордюри,вирівняли поверхню щебнем та утрамбували його. Зараз укладають тротуарну плитку.

Триває капітальний ремонт стилобатної частини пам’ятника Захисник України. Наразі на алеї пам’яті, де планується встановити сітілайти з інформацією про загиблих героїв-нікопольців, вже облаштували пандуси для маломобільних груп населення: виложили гранітною плиткою та встановили металеві перила. Також тут вже уклали рулонний газон, облаштовують клумби та закінчують укладати бруківку.

Прес-служба Нікопольської міської ради