Нещодавно Центральна міська бібліотека отримала партію книг, які надійшли від Українського інституту книги. Загалом це понад 300 примірників українською мовою, як вітчизняних, так і закордонних авторів. Легендарний драматург Сергій Жадан, режисер Олег Сенцов, класики сучасної української літератури брати Капранови та Ірина Вовк, фізик Стівен Гокінг, фантаст Стівен Кінг, нобелівська лауреатка Світлана Олексієвич — це лише невеликий перелік авторів, які є символом якісної книги. Серед новинок бібліотеки багато цікавих творів педагогічної, галузевої та сучасної художньої літератури, всесвітньо відомі бестселери, тощо.
Частина з них вже є в абонентському каталозі, інші незабаром також стануть доступними усім любителям читання.
Бібліотекарі з гордістю говорять, що книжковий фонд у Покрові постійно поповнюється. В цьому зацікавлений міський голова, який підтримує заклади, особисто передає новинки книжкового ринку. Крім того, за кошти міського бюджету вони забезпечуються періодикою, що користується найбільшою популярністю серед читачів. Це особливо важливо в наш час, коли паперова книга стає досить недешевим задоволенням.
Зокрема за ці роки завдяки коштам міського бюджету для бібліотеки було придбано велику партію книг.
Як бачимо бібліотечна система міста надає можливість усім охочим поринути у захопливий світ читання. Тож запрошуємо усіх покровчан оцінити її книжкові новинки.
Прес-служба міського голови.

Добавить комментарий