У Дніпрі створюють дедалі більше умов для безпеки містян у парках і зелених зонах. Для цього проводять благоустрій територій, додають більше зовнішнього освітлення, встановлюють камери відеоспостереження та пункти охорони. Про це під час виїзної пресконференції 3 березня розповів директор департаменту парків і рекреації ДМР Олександр Буйволюк. Про це повідомили в прес-службі Дніпровської міської ради.

«Раніше аварійні дерева та нависаюче гілля у парках, особливо під час негоди, загрожували здоров’ю та життю городян. Минулого року ми видалили такі дерева, підняли крони рослин, підрізали порослі. Завдяки цьому територія парків стала добре проглядатися, а відтак – полегшили патрулювання для поліції. Окрім того, розширюємо у парках ділянки з якісним освітленням, встановлюємо системи відеоспостереження, облаштовуємо пункти охорони. У планах – встановити у парках і зелених зонах «тривожні кнопки»», – підкреслив Олександр Буйволюк. 

Також він додав, що наразі у парках і зелених зонах Дніпра встановлено 40 камер відеоспостереження, близько 90 прожекторів, 200 ліхтарів освітлення, а також 14 пунктів охорони. 

Нагадаємо, що безпека дніпрян – одне з головних завдань реалізації програми міського голови Бориса Філатова «Безпечне місто».

Источник: Мост Днепр

Добавить комментарий