Експерти розповіли, які схеми найчастіше використовують шахраї для обману покупців авто із пробігом. Топ-5 схем назвали у компанії carVertical, передає «Апостроф».

1. Автомобіль був пошкоджений у ДТП Майже третина — 31% усіх проаналізованих автомобілів мали пошкодження, які продавець намагався приховати. При виборі авто варто перевірити проміжки між елементами кузова. Якщо деякі з них дуже відрізняються, це може вказувати на пошкодження деталей або неякісний ремонт кузова.

2. Скручений пробіг 16,7% автомобілів мали скручений пробіг. Найбільше такий вид обману поширений серед нечесних продавців, які привозять авто з-за кордону. Особливо часто махінації з пробігом зустрічаються у дизельних авто. Варто звернути увагу на стан деяких елементів автомобіля — наприклад, сидіння, керма, перемикача передач.

3. Автомобіль вкрадений Експерти виявили кілька сотень украдених авто, які продавалися на вторинному ринку. Це, мабуть, найгірше, що може статися з покупцем. Авто у нього конфіскують, а повернути гроші практично неможливо.

4. Автомобіль використовувався у таксі або службах прокату Близько 2000 автомобілів були використані в таксі або здавались у прокат. Такі автомобілі досить сильно зношуються через експлуатацію в міських умовах та пробках. Обслуговують їх переважно неякісно, ​​економлячи на запчастинах та розхідниках.

5. Надто низька ціна Дуже приваблива ціна може приховувати багато дефектів автомобіля, які згодом виллються в дорогий ремонт. Зрозуміло, не завжди низьку ціну встановлюють аферисти, проте до таких автомобілів необхідно ставитися з особливою уважністю.

Добавить комментарий